Apie mus

Apie mus

Mūsų kosmetika kuriama sujungiant gerai žinomus ir efektyvius ingredientus, tokius kaip keramidai ir hialuronas, kartu su gamtos dovanomis – funkciniais grybais ir kitais adaptogenais. Visos kosmetikos priemonės yra dermatologiškai patikrintos, tinka net jautrios odos savininkams. Mums svarbus natūralumas, tad kosmetikos sudėtyse naudojame daugiau nei 96% natūralios kilmės ingredientų.
Siekame atrasti balansą tarp gamtos, mokslo ir dar taip mažai pažįstamo grybų pasaulio bei taip sukurti minimalistinę veido priežiūros rutiną, tausojančią kiekvieno odą.

Mūsų pažadas

Dar prieš pradėdami kurti kosmetiką su funkciniais grybais sau pažadėjome - kursime ją taip, jog patys norėtume ją naudoti. Visa mūsų kosmetika yra:

•  Maksimaliai natūrali (daugiau nei 96% natūralios kilmės ingredientų);

•  Be pridėtinių kvapiklių bei dažiklių;

•  Be parabenų bei sulfatų;

•  Dermatologiškai patikrinta ant jautrios odos savininkų;

•  Kosmetiką gaminame Lietuvoje, o ingredientus perkame iš partnerių EU.

Mūsų istorija

Mūsų kosmetikos istorija prasidėjo nuo didelio tikėjimo grybų galia! Kai kokybiškų funkcinių grybų papildų dėka pavyko atstatyti nusilpusią sveikatą bei gerokai pagerinti savijautą – pradėjome domėtis visakeriopa funkcinių grybų nauda. Po pusantrų metų darbo kartu su mikologais, mokslininkais bei nuostabiais kosmetikos kūrėjais pavyko įgyventi savo viziją – funkcinių grybų naudą perteikti Jūsų odai. Kaip mūsų šūkis ir sako - „In Mushrooms We Trust“, taip dabar galime drąsiai papildyti - „In Cosmetics with Mushrooms We Trust“!